İngilizce Kursu

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili İngilizce Kurs Eğitimleri...İngilizce Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca İngilizce Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
İngilizce Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
İngilizce Kursu

Eskiden İngilizce biliyor olmak büyük bir ayrıcalıktı ve rakiplerimiz arasından kolayca sıyrılıp ön plana çıkmamızı sağlıyordu. Fakat günümüzde İngilizce biliyor olmak artık zorunlu nitelikler arasında yer almaktadır.


İngilizce öğrenmek gibi bir zorunluluk söz konusuyken bu zorunluluğu fırsat bilerek açılmış on binlerce dil kursu vardır. Pek çoğu da eğitimi bir ticaret sektörü haline getirmiş ancak eğitim öncesinde verdikleri büyük vaatlerin içini dolduramamış ve eğitim sonunda katılımcıları hayal kırıklığına uğratmışlardır.

Just English; yabancı dil eğitimindeki açığı fark ederek bu açığı kapatmayı amaç edinmiş ve amacına ulaşmış bir eğitim kurumudur. Türkiye’de en çok tercih edilen lider konumundaki tek dil okuludur.

Başarısını üst üste aldığı “En İyi Dil Okulu” , “En Kaliteli Dil Okulu” , “En İyi ve En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Başarılı Dil Okulu” ödülleri ile kanıtlamıştır.

Katılımcılarına en uygun fiyatlarla en çok ders saatini veren tek kurumdur. Türk ve yabancı eğitmen kadrosunun tamamı formasyon sahibi olan ve aynı zamanda akademik unvana sahip eğitmenlerden oluşmaktadır. Öğrenmek istediğiniz dili, gerek öğretim kadrosu gerekse ders mekânları ile kendi vatanınıza getirebilecek tek dil okuludur. Şubeleşmeyi tek merkezden sağlamış olan Türkiye’nin lider dil okulu Just English, yabancı dil eğitimindeki başarısını siz değerli Bursa halkına sunmak için Heykel, Nilüfer ve FSM şubelerinde sizleri beklemektedir.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle İngilizce Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İngilizce Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı