İngilizce Eğitimleri

Şimdi Bizimle Kazan!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme ve Yüksek Skor/Puan Garantili İngilizce Kurs Eğitimleri...İngilizce Kursu Eğitiminde Tecrübeli Kadro!
Her Biri Akademik Ünvana Sahip Olan ve Yalnızca İngilizce Kursu Eğitimi Veren Yabancı Eğitmen Kadrosu.

ÜCRETSİZ Aktivite Dersleri!
İngilizce Kursu Eğitimine Katılan Tüm Öğrencilerimize Ücretsiz Aktivite Ders İmkanı.

En Fazla Ders Saati!
160 Ders Saati İle Türkiye'nin En Fazla Ders Saatini Veren Eğitim Kurumu.
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
İngilizce Eğitimleri

Just English Dil Okullarında genel İngilizce eğitimi Türk ve anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir. Genel İngilizce; elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate ve anvanced olmak üzere 5 kurluk bir eğitim ile gerçekleştirilir. Bu 5 kurluk eğitim programı sonunda İngilizceyi anadiliniz seviyesine getirmek hedeflenir. Eğitiminiz ders içi ve ders dışı çeşitli aktiviteler, kulüpler, online eğitimler, bire bir dersler ve etütler ile desteklenir.


Elementary (Başlangıç) Seviyesi

Genel İngilizce eğitiminin ilk seviyesi olan başlangıç seviyesinde ilk olarak İngilizceyi tanımanız, İngilizceye alışmanız ve dili kullanmada özgüven kazanmanız sağlanır.

Elementary seviyesinde İngilizce ile gerçek manada tanışmanız ve anlaşmanız sağlanırken aynı zamanda temel zamanları öğrenmeniz, gündelik hayatınızda karşınıza çıkabilecek konular üzerinde cümleler kurmanız, sıkça yapılan egzersizler ile öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz ve konuşma konusunda özgüveninizin arttırılması sağlanır.

Bu seviyeyi gerekli sorumlulukları ile başarılı bir biçimde bitirdiğiniz takdirde günlük basit diyalogları anlayabilir ve temel zamanları kullanarak basit cümleler kurabilirsiniz. Aynı zamanda öğrendiklerinizi pratikle hayata geçirme imkânları sunulacağından İngilizceyi kullanma konusundaki utangaçlığınızın kırılması sağlanır.

Just English’te aldığınız genel İngilizce elementary eğitimi sonunda dil öğrenmeye karşı kazanılmış bir özgüveniniz olacaktır. Artık tanınan ve sevilen bir İngilizcenin yanı sıra gündelik yaşamda kullanılan cümleleri, basit diyalogları ve temel zamanları öğrenmiş olacak ve “Anlıyorum, ama konuşamıyorum.” cümlesini tamamen unutarak kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebiliyor olacaksınız.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi

İngilizce eğitiminizin ikinci aşaması olan pre-intermediate seviyesinde gramer eğitiminize yoğun olarak devam edilirken bir yandan da öğrendiğiniz gramer konularını pratik yoluyla hayata geçirmeniz sağlanır.

Yine bu seviyede; işlenilen konu doğrultusunda dinleme, konuşma ve yazma etkinlikleri ile edindiğiniz bilgi desteklenip kalıcı hale getirilecek ve verilen yeni kelimeler ile kelime dağarcığınız genişletilecektir. Ayrıca bol bol yapılacak olan pratik ile öğrenmiş olduğunuz kelimeler, cümle yapıları, gramer bilgisi sürekli aktif tutulacaktır.

Bu seviyeyi başarı ile bitirdiğiniz takdirde basit cümlelerden ziyade karmaşık cümleleri anlamaya başlayacak, gelişen kelime dağarcığınız ile kendinizi daha rahat ifade edebilecek, anlatmak istediklerinizi daha doğru ve daha anlaşılır biçimde dile getirebileceksiniz. Basit cümlelerin yanı sıra biraz daha zor cümle yapıları ile diyaloglar kurabilir, telaffuz ve kelime bilgisi konusunda gelişip söylediklerinizin daha anlaşılır hale gelmesini sağlarsınız.

Intermediate (Orta) Seviyesi

Genel İngilizce eğitiminin üçüncü aşaması olan intermediate seviyesinde günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıkarsınız. Bu seviye aynı zamanda akademik dilin temellerinin atılmaya başladığı seviyedir.

Intermediate seviyesinde gramer eğitiminizin devam etmesiyle birlikte konuşma, okuma, dinleme, okuduğunu anlama ve diğer dil kullanımları üzerine yoğunlaşılır. Bu seviyede günlük konuşma dilinin oldukça üzerine çıktığınız gibi akademik dili de anlamaya başlarsınız. Normalde 400-600 kelime arasında olan kelime dağarcığınız bu seviye ile birlikte 1000-1200 civarına ulaşır.

Bu seviyede artık karmaşık yapılarla cümleler kurabilir, ifade edilenleri rahatlıkla anlayabilir ve düzgün telaffuzla yabancılar ile uzun uzun diyaloglar kurabilirsiniz.

Upper-Intermediate (İleri) Seviyesi

Upper intermediate seviyesinde gramer eğitiminiz yoğun olmamakla birlikte devam eder. Ancak bu seviyede dili kusursuzlaştırmak adına daha çok konuşma, dinleme ve yazma aktivitelerine yer verilir.

Yabancı eğitmenlerin eşlik ettiği bu seviyeyi başarı ile tamamladığınız takdirde oldukça zengin bir kelime dağarcığına sahip olacak, kolayca akademik sunumlar yapabilecek, İngilizce kaynakları okuyup anlayabilecek ve İngilizce makaleler yazabileceksiniz.

Advanced (Üst) Seviyesi

Genel İngilizce eğitiminin son eğitim seviyesi olan bu seviyede eğitiminiz yine yabancı eğitmenler eşliğinde devam eder. Advanced seviyesinde sözcük dağarcığınızı artırmaya, okuduğunuzu tamamen anlamaya ve anladığınızı düzgün biçimde yazıya dökebilmenize yönelik çalışmalar yapılır.

Advanced seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde İngilizceye artık tamamen hâkim olursunuz. Sokak dilinden akademik dile kadar dilin tüm inceliklerini ve kurallarını bilerek tüm bunları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu seviyede, aynı zamanda akademik dil eğitimi de almış olduğunuz için YDS, TOEFL ve IELTS gibi akademik sınavlara rahatlıkla girebilir ve bu sınavlarda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle İngilizce Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili İngilizce Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı